• Sizin İçin Değil Sizinle Çalışıyoruz...

Google Reklam Yönetimi

pattern
about
about
about
about

GOOGLE REKLAM YÖNETİMİ

Markanızı tanıtmak amacı ile Google AdWords ile internet üzerinden reklamlar yayınlanabilirsiniz. Yapacağınız reklamların etkisini yine aynı şekilde dönüşüm takibi sistemi ile takip edebilirsiniz. Yapacağınız doğru hesaplama yöntemiyle, daha hesaplı koşullarda reklam yaparak marka bilinirliği sağlayabilirsiniz.

Google AdWords reklamlarına ayıracağınız bütçe oranı internet reklamlarından alacağınız verime birebir etkileyecektir, bunları göz önünde tutarak yapacağınız bir bütçe çalışması yapılması gerekmektedir. Google AdWords uygulamaları sayesinde ilk reklam ücretinizi yatırdıktan sonra müşterilerinizin arama motorlarındaki sıralamalarını da rahatlıkla görebileceksiniz. Bu firmalar aynı zamanda sizinle aynı anahtar kelimeleri kullanmaktadır. Bu sistem sayesinde Google yayınlanacak olan reklamlar ile nasıl geri dönüş alacağınızı da görebilir ve buna göre iyileştirme yaparak etkili sonuçlar alabilirsiniz

Google AdWords reklamları ile markanızı daha iyi bir şekilde tanıtmak için yapmanız gereken bu konuda en doğru şekilde hesaplama yapmak ve uygulamaktır.

Webster Medya firmanıza ve ürünlerinize kolay ulaşım sağlanması için anahtar kelimelerinizi belirleyip, bu kelimelerin analizlerini yapıp maliyet avantajları ile size sunacak ve rakipleriniz arasından sıyrılıp ön planda olmanızı sağlayacaktır.

rocket